Szafki nocne do sypialni – funkcjonalne z nowoczesnym

Szafki nocne do sypialni – funkcjonalne z nowoczesnym

29 października 2020 Wyłącz przez MK

Sercem sypialni pozostaje łóżko, ale to nie jedyny mebel, który musi znaleźć się w tym pomieszczeniu. Równie ważna jest szafka nocna, a właściwie dwie przeznaczone do aranżacji przestrzeni tuż przy łóżku. Dzięki nim można zapanować nad chaosem w najbliższym otoczeniu, a także zapewnić sobie optymalną ilość światła do czytania czy po prostu gustowną dekorację wnętrza.

W Gie El powstają designerskie szafki nocne, jakich nie znałeś do tej pory. To meble, których nie znajdziesz w kolorowych katalogach należących do sklepów z sieciówek. Produkty naszej marki powstają w polskich pracowniach, są wykańczane ręcznie z dbałością o każdy detal, a przy tym wytwarzane z wysokiej jakości materiałów. U nas rządzi drewno i stal – zobacz, co potrafimy z nich wyczarować.

Nowoczesna szafka nocna – intryguje i inspiruje

Szafki nocne mogą być różne – od tych najbardziej klasycznych, przez nowoczesne, aż po awangardowe. Blisko nam do nowoczesnej stylistyki oraz rozwiązań, które wielu wydadzą się szalone. Dla nas są formą artystycznej ekspresji – sposobem na wyrażenie charakteru, upodobań, prowadzonego stylu życia.

Meble inspirowane latami PRL-u? Lekkie, oryginalne szafki nocne przypominające stoliki? A może niezwykle praktyczne produkty 2w1, czyli stoliki nocne wykonane ze stalowych beczek oraz czarnych rurek, które mają na stałe wbudowaną lampę z abażurem? Możliwości jest wiele – wystarczy, że po nie sięgniesz. Z odwagą, ale całkowicie świadomie, ponieważ tylko wtedy masz szansę na zbudowanie przytulnego klimatu, który sprzyja wypoczynkowi.

Designerskie szafki nocne i stylowy wygląd

Projektanci Gie El nieustająco proponują meble, które nie będą zwyczajne, nudne ani powtarzalne. Dlatego pojawiły się kolekcje mocno inspirowane różnymi stylami. Umiejętne połączenie form, wzorów czy kolorów charakterystycznych dla poszczególnych trendów wnętrzarskich doprowadziło do powstania oryginalnych szafek nocnych z ręcznie woskowanego drewna czy stali malowanej proszkowo. Bez trudu połączysz je z innymi dodatkami czy meblami sypialnianymi.

Wybierając nowoczesną szafkę nocną, kieruj się tymi zasadami:

  • dla dużych łóżek, w których śpią dwie osoby, kup dwie szafki, aby każdy miał własną przestrzeń do przechowywania oraz niezależne źródło światła (uzupełniając szafkę o lampkę);
  • jeżeli zależy Ci na oszczędności miejsca, wybierz lampę wbudowaną w beczkę, której blat imituje stolik. Zyskasz niepowtarzalny element wystroju o walorach estetycznych, który przykuje wzrok każdego;
  • zwracaj uwagę na ilość miejsca do przechowywania i sposób wyposażenia mebla – najlepsze będą zamykane szafki, które ułatwiają utrzymanie porządku;
  • nie bój się zaskakujących połączeń – lampa w beczce, fronty komody w kształcie fali, stożkowate srebrne nóżki, to tylko niektóre z inspirujących propozycji.

Nawet, jeżeli nie remontujesz całego wnętrza, a tylko chcesz odświeżyć wizerunek sypialni lub doposażyć ją, rozważ wybór szafki nocnej w niepowtarzalnej formie. Produkt pod względem designu i jakości odpowiada nawet wygórowanym oczekiwaniom, co potwierdza duże zainteresowanie ze strony projektantów czy architektów. To zrozumiałe – szczególnie, że nowoczesna szafka nocna stanowi część większej kolekcji utrzymanej w tym samym klimacie.

Współczesna sypialnia jest dopracowana w każdym detalu. Cichy domyk, brak wystających uchwytów i otwieranie przez lekki nacisk, naturalne lekkie kształty, a do tego sposób olejowania – konserwujący drewno, a zarazem uwydatniający jego atuty. To wszystko sprawia, że obok designerskiej szafki nocnej nie sposób przejść obojętnie!