Przywołaj wakacyjne wspomnienia  ze zdjęciami na płótnie!

Przywołaj wakacyjne wspomnienia ze zdjęciami na płótnie!

22 października 2020 Wyłącz przez MK

Ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem ograniczania kontaktów społecznych, zawieszania podróży i ograniczania mobilności. Niezależnie od tego, czy udało Ci się wyjechać w egzotyczne miejsce na wyczekany urlop lub też bazujesz na przeżyciach z ubiegłego roku – odśwież wakacyjne wspomnienia za sprawą fotografii na płótnie. Od Ciebie zależy czy wybierzesz rodzinne zdjęcie czy może wydruk malowniczego zakątka, który urozmaici nadchodzący sezon.

1. Zdjęcia na płótnie – dlaczego warto?

2. Jaki format zdjęcia będzie odpowiedni?

3. Kolaże na płótnie to uniwersalna pamiątka dla bliskich

4. Jak zrealizować swój fotoobraz na płótnie?

Zdjęcia na płótnie – dlaczego warto?

Postępująca cyfryzacja doprowadza do tego, że wakacyjne zdjęcia z reguły są archiwizowane w zasobach telefonów komórkowych lub kartach pamięci aparatów fotograficznych. To powoduje, że często pozostają zapomniane do czasu kolejnego przeglądania pamiątkowych fotografii. Jeśli zależy Ci na tym, aby uwypuklić te przeżycia i sprawić, aby stały się elementem urządzenia przestrzeni – warto zdecydować się na wywołanie zdjęcia na płótnie w doskonałej jakości, odzwierciedlającej wszelkie detale.

Przywołaj wakacyjne wspomnienia  ze zdjęciami na płótnie!

Jaki format zdjęcia będzie odpowiedni?

W tym przypadku ogranicza Cię tylko wyobraźnia – i metraż Twojego mieszkania. Inne czynniki, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze rozmiaru zdjęcia to indywidualne preferencje, dotychczasowa aranżacja i przestrzeń, jaką można przeznaczyć na taką fotografię na płótnie.

Podstawowa zasada jest prosta – wraz z metrażem mieszkania czy domu warto zwiększyć także wielkość zdjęcia. W przeciwnym razie będzie on niknąć, dlatego w tych przypadkach warto celować w rozmiary większe niż 50 x 70 cm.

Kolaże na płótnie to uniwersalna pamiątka dla bliskich

Ślub, pojawienie się kolejnego dziecka, świąteczne spotkanie – to tylko przykłady ważnych eventów, które zasługują na uwiecznienie na fotografii. W przypadku przełomowych momentów można również przygotować kolaż ze zdjęć jako pamiątkę takiego ważnego wydarzenia i wydrukować go na płótnie. Taka pamiątka odzwierciedla bliskie relacje i świadczy o przywiązaniu do beneficjenta.

Przywołaj wakacyjne wspomnienia  ze zdjęciami na płótnie!

Jak zrealizować swój fotoobraz na płótnie?

Punkt wyjściowy stanowi zgłoszenie się do doświadczonej firmy specjalizującej się w wydruku obrazów na płótnie. Jakie są kolejne kroki?

– wybór odpowiednia zdjęcia (lub kilku, jeśli zależy Ci na kolażu),

– zdecydować się na konkretną opcję wydruku (plakat, kolaż, fotoobraz klasyczny a może podzielony na części)

– wybór rozmiaru, kształtu i grubości,

– załadowanie pliku ze zdjęciem,

– podanie danych dostawy zamówienia,

– opłacenie fotoobrazu.

Od Twojego wymarzonego zdjęcia na płótnie dzieli Cię tylko kilka kroków! Nie zwlekaj i spraw prezent sobie lub bliskiej Ci osobie.