Opony używane Lipiany

Opony używane Lipiany

24 czerwca 2019 Wyłącz przez MK

Opony Michelin traktowane są za drinki z najprawdziwszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można używać zimą.

Opony używane Pełczyce

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one przyjęcie ekspertów a mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych uwagi w produkcie wielu testów i kontroli. Do najpełniejszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie interesujące parametry niezależnie od pory roku,
– wysoką siłę na wybranie co jest kluczowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Pełczyce

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można jeździć oraz w zimie. Nie należy ich mamić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się od nich parametrami. Świetnie nadają się dla samochodów w klasie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to znaczy się znacznie dobrymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Pełczyce

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma podobną drogę hamowania na starej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Pełczyce

Na mokrej nawierzchni, która właśnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała znacznie wartościową jakość hamowania B. To, co wybiera model Crossclimate+ to fakt, iż istnieje oponą stricte letnią, jednak można z powodzeniem mieć z niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale jednak atakującą od momentu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co mówi o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich korzystne, co świadczy tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, zwłaszcza gdy zależymy korzystać z opon cały rok, bez potrzebie zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ uzyskamy w zakresie od 15 do 19 cali.

Opony używane Pełczyce

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami a wyjątkowo przydatnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest skorzystanie do jej struktury nowej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim decydującym elementem jest bieżnik, będącym wynikiem doświadczenia i zaawansowanej technik, wykorzystanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, jaki został założony dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które zapewniają wysoką przyczepność na starej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest równolegle, ale wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co kieruje na właściwe stronie jezdne na śniegu. Najistotniejszym punktem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe właściwości jezdne. Podczas wydawania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Pełczyce

Zobacz również Tanie opony