Jak wybrać najlepszą szafkę na buty?

Jak wybrać najlepszą szafkę na buty?

17 marca 2020 24 przez MK

Pierwszą rzeczą, którą robią goście, zaraz po przywitaniu się i przekroczeniu progu naszych drzwi, jest ściągnięcie odzieży wierzchniej i obuwia. By uniknąć zakłopotania związanego z brakiem miejsca lub nieuporządkowaną przestrzenią, inwestujemy w haczyki na kurtki lub stojaki na parasole. Często jednak zapominamy, że równie ważne są szafki na buty, które pozwolą przechować obuwie zarówno domowników, jak i gości w higieniczny i schludny sposób.


Uporządkuj swoją przestrzeń poprzez szafki na buty

Któż z nas chociaż raz nie potknął się o luźno leżący but w przedpokoju, albo nie szukał zapodzianego drugiego buta do pary? Podczas porannej krzątaniny nietrudno o tego typu sytuacje, które z pewnością mogą nas zirytować i skutecznie zepsuć humor na resztę dnia. Aby zapobiec takim sytuacjom i mieć pewność, że zawsze znajdziemy odpowiednią parę butów, warto zakupić praktyczną i pojemną szafkę. Możemy w niej wydzielić strefy – eleganckie lub robocze obuwie do pracy, standardowe i wygodne buty na co dzień, sportowe obuwie do aktywności fizycznej czy domowe, wygodne kapcie lub klapki. Innym pomysłem na zagospodarowanie przestrzeni jest przygotowanie miejsca dla gości – dolną półkę zagospodarujemy na własny użytek, natomiast górną pozostawimy pustą, dla odwiedzających nas przyjaciół, rodziny lub znajomych.

Szafki na buty – element praktyczny i dekoracyjny

Podstawowym zastosowaniem szafki na buty jest przechowywanie obuwia, jednak nie można jej odmówić waloru dekoracyjnego. Eleganckie, gustownie zaprojektowane szafki z pewnością staną się elementem podnoszącym estetykę pomieszczenia. Wpływ na to mogą mieć zarówno kolory i design wykonanego produktu, jak i elementy zdobienia, takie jak uchwyty czy dołączone siedziska lub poduszki. Niezliczona ilość konfiguracji, rozmiarów i możliwości wykonania tego mebla sprawią, że szafka doskonale dopełni aranżację przedpokoju, niezależnie od stylu, kolorystyki czy rozmiaru pomieszczenia. Każdy element został wykonany z drobiazgową dokładnością, a same materiały cechują się najwyższą jakością. Dzięki temu mamy pewność, że meble zachowają swój wygląd i naturalny urok przez długi czas, a same szafki posłużą nam przez wiele lat.

Konfiguracje szafek – dopasowany do każdej przestrzeni

Zapewne część z nas dysponuje mieszkaniami z niewielką przestrzenią na przedpokój, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota i musi być umiejętnie zagospodarowany. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, oferujemy funkcjonalne i praktyczne rozwiązania, w których można swobodnie konfigurować wymiary szafek i komód na buty. Wykonywaniem mebli na wymiar zajmuje się grono specjalistów i stolarzy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że ich zamówienie dotrze na czas, zgodnie z ustaleniami projektowymi i po atrakcyjnej cenie. Takie rozwiązanie pozwala na dokładne zagospodarowanie przestrzeni, zarówno w postaci zabudowy wnękowej, jak i małych, poręcznych komódek nieobciążających wnętrza.

W jakich konfiguracjach uzyskamy szafki na buty?

Oprócz oferty projektowania mebli na wymiar, dysponujemy bogatą i szeroką ofertą produktów gotowych, dostępnych „od ręki”. Spośród naszego asortymentu możemy wyróżnić następujące kategorie szafek na obuwie:

– Szafki z dobudowaną dostawką: dzięki haczykom na dostawce możemy zyskać mebel 2 w 1 – do przechowywania butów oraz zawieszania odzieży wierzchniej.
– Szafki z siedziskiem lub pufem na górze: takie rozwiązanie jest idealne dla dzieci, osób starszych oraz tych z Państwa, którzy preferują pozycję siedzącą przy zakładaniu butów.
– Szafki z dodatkową skrzynią do przechowywania: pomieścimy w niej rozmaite przedmioty, narzędzia oraz akcesoria, które przydają się sezonowo lub do przedpokoju.
– Szafki z półkami oraz wysuwanymi półkami: ergonomiczne i praktyczne rozwiązanie pozwalające przechowywać większą liczbę butów w dyskretny sposób.
– Szafki wąskie, małogabarytowe oraz wiszące: świetne rozwiązanie dla pomieszczeń pozbawionych przedpokoju lub z niewielką przestrzenią do zagospodarowania.

Sprawdź szafki na https://meb24.pl/meble/szafki-i-regaly/szafki-na-buty