Fameg – jesienna kolekcja krzeseł giętych i stołków barowych w salonie meblowym Domokoncept

Fameg – jesienna kolekcja krzeseł giętych i stołków barowych w salonie meblowym Domokoncept

29 października 2020 Wyłącz przez MK

Za oknem ponuro, deszczowo i po prostu nieciekawie? Walcząc z szarością postanowiłeś zmienić coś w swoim mieszkaniu? Odwiedź salon meblowy Domokoncept ze Szczecina (ul. Santocka 39, 5 minut od centrum) i dodaj swojemu mieszkaniu nowych barw! Z meblami Fameg pokonasz rutynę, odzyskasz energię i nadasz swojemu życiu blasku.

Salon meblowy Domokoncept ze Szczecina, to idealne miejsce dla ludzi szukających nowoczesnych mebli od polskich projektantów. Oferta salonu, mieszczącego się przy ul. Santockiej 39, jest bardzo bogata i urozmaicona. Jeśli nam nie wierzysz, odwiedź to miejsce sam! Otrzymasz kawę, poczujesz rodzinną atmosferę oraz niezwykły i trudny do opisania klimat!

Domokoncept oferuje prawie tysiąc różnych produktów. Robi wrażenie, prawda? Na pewno znajdziesz tu idealny wzór, najlepszą tkaninę i dopasowaną do siebie konfigurację mebla. Dzięki temu w jednym miejscu możesz kupić łóżka, stoły, fotele, krzesła, dywany, oświetlenie i tym podobne przedmioty do całego mieszkania. Klienci salonu Domokoncept chwalą przede wszystkim jakość jego produktów, wieloletnią tradycję projektowania i tworzenia oraz dobrą lokalizację (5 minut od centrum Szczecina). Wśród dostępnych mebli znajdują się m.in. takie marki jak Fargotex, Paged oraz Fameg.

Fameg krzesła

Fameg to bezpośredni producent mebli giętkich, wykonanych z drewna bukowego oraz w mniejszym stopniu z drewna jesionowego, olchowego, orzechowego i dębowego. Znanym od wielu pokoleń krzesłem tej firmy jest np. niezwykle trwałe i przeważnie ręcznie wykonywane krzesło Fameg A-18. Jego bujany pierwowzór upodobał sobie m.in. Pablo Picasso. Krzesło to jest proste, aczkolwiek eleganckie i pasuje do każdego pomieszczenia, np. kuchni, jadalni czy kawiarni. Krzesło Fameg A-18 możesz zobaczyć w filmach z udziałem Marilyn Monroe, Lizy Minnelli, a także Charliego Chaplina.

Z kolei krzesło A-14 swą sławę zawdzięcza malarzowi Salwadorowi Dali. Krzesło powstało już w XIX wieku, ale jest produkowane do dziś w niezmienionej formie. Stało się bardzo popularne, choć jest pozbawione ozdób, ponieważ było tanie, ale bardzo dobre pod względem jakości.

Jeśli więc szukasz ekologicznych, trwałych i komfortowych mebli, odwiedź koniecznie sklep Fameg!

Sklep Fameg

Producenci z firmy Fameg dbają o swoich klientów. Są to ludzie z ogromną pasją, którzy wkładają serce w produkcję mebli. Najważniejsze dla nich są nowe technologie, wysoka jakość materiałów oraz dbałość o klienta. Sklep Fameg zaopatruje w swoje meble klientów z ponad 50 państw!

Krzesła do jadalni

Kupując krzesła do jadalni powinieneś zwrócić uwagę na ich rolę. Przede wszystkim powinny być wygodne, dostosowane do twojego kręgosłupa i ładne. Jadalnia to miejsce w którym jesz śniadanie, obiad i kolację, czyli zaczynasz i kończysz dzień oraz odpoczywasz po pracy. To miejsce powinno cię relaksować, uspokajać i zachęcać do przebywania z bliskimi. Wie o tym salon meblowy Domokoncept ze Szczecina, który na pewno pomoże ci w urządzeniu idealnej, komfortowej jadalni.

Krzesła do restauracji

Jesteś właścicielem restauracji? A czy wiesz, że niewygodne krzesła mogą zniechęcić twoich klientów do ponownego przyjścia? Dbając o swoje zyski, powinieneś zadbać także o komfortowe, wygodne i ładne krzesła dla swoich gości. Jeśli zastanawiasz się, gdzie znajdziesz najlepsze siedziska do swojego lokalu, pamiętaj o salonie meblowym Domokoncept w Szczecinie. Ich oferta jest dostępna przez całą dobę w internecie, dzięki czemu możesz obejrzeć gustowne krzesła Frameg, kiedy tylko zechcesz. Są one miękkie, modne i wygodne, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo posiadają wygodne oparcia, które pozwolą na utrzymanie prawidłowej postawy ciała w czasie oczekiwania na posiłek oraz jego spożywania.

Hokery Fameg

Hokery firmy Fameg są bardzo praktycznym wyposażeniem, zwłaszcza pubów, barów czy kuchni. Jak pewnie wiesz, są to wysokie siedziska, przystosowane do zajęcia miejsca przy ladzie, na zbliżonej wysokości do osoby stojącej za nią. Hokery Fameg są bardzo wygodne, pozwalają na komfortowe obracanie siedziska oraz przyjmowanie na nim dogodnej pozycji. Jeśli więc szukasz odpowiedniego krzesła do swojego lokalu albo mieszkania, wejdź na stronę salonu Domokoncept i sprawdź hokery Fameg. Gwarantujemy, że bogata oferta pozwoli wybrać ci twój wymarzony hoker!