RatGar – nowoczesna firma z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej

RatGar – nowoczesna firma z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej

8 lutego 2019 0 przez MK

Systemy grzewcze to jedna z najprężniej rozwijających się dziedzin przemysłu. Od 1989 roku częścią tego sektora jest również firma RatGar. Założone przez pana Grzegorza Ratajczaka przedsiębiorstwo jest dzisiaj znane na terenie całej Polski.

RatGar – nowoczesna firma z długoletnim doświadczeniem w branży grzewczej

Aktualnie kompleksowa obsługa systemów grzewczych obejmuje już nie tylko mechaniczne czyszczenie kotłów chemicznych, ale również wiele innych działań z zakresu renowacji, serwisowania, a także tworzenia systemów grzewczych. W początkowej fazie działalności, przedsiębiorstwo swoje usługi świadczyło wyłącznie klientom biznesowym, dzisiaj swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się również z klientami indywidualnymi. Kilkadziesiąt lat praktyki, zaowocowało ponadto uzyskaniem statutu salonu firmowego marki Viessmann. To wyróżnienie pozwoliło firmie RatGar na jeszcze lepsze serwisowanie systemów grzewczych oraz dalsze poszerzanie pola swojej działalności.

Serwis urządzeń grzewczych nie stanowi jednak jedynej osi działalności firmy. W zakresie usług RatGar znajdziemy również m.in. projektowanie kotłowni, montaż kotłowni oraz ich serwis. Każda z usług wykonywana jest kompleksowo, dzięki czemu Klient otrzymuje najwyższej jakości produkt, który służy mu przez wiele lat. Nie należy również zapominać o zaangażowaniu oraz dużej wiedzy zespołu RatGar. Okresowe szkolenia, zdobywanie najnowszych informacji ze świata przemysłu, a także doskonalenie praktycznych umiejętności pozwoliło na stworzenie zespołu profesjonalistów, którzy z przyjemnością rozwiążą każdy problem, a także doradzą w kwestii wyboru systemu grzewczego.

Opisywane powyżej usługi, jak już zostało wcześniej wspomniane, przeznaczone są zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Firma RatGar otwarta jest na wszelkie propozycje współpracy- biznesowej i indywidualnej. Strona internetowa przedsiębiorstwa to jego najlepsza wizytówka. Znajdziemy tam m.in. szczegółowe opisy usług (np. czyszczenie chemiczne kotłów, chemiczne czyszczenie urządzeń ciśnieniowych) oraz ciekawostki ze świata energii cieplnej. Nie zapominajmy, że firma RatGar nie ogranicza swoich horyzontów, w związku z czym nie są jej obce również tematy takie jak fotowoltaika, pompy ciepła, czy też centralne ogrzewanie dla domów.

https://ratgar.pl